Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de taiat profesional, din polietilena alba, cu bordura de fixare demontabila. Dimensiuni: 60x40x2 cm. Compatibil cu spalatorul de vase.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coupl6bl_683473 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
310,90 Lei
Fara TVA: 261,26 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 5 kg |
| Inaltime | 2 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material principal | polietilena |