Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de taiat, din polietilena alba, cu uluc si compartiment pentru suc. Dimensiuni: 40x30x1,5 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coupla40_344655 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
123,90 Lei
Fara TVA: 104,12 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 1,72 kg |
| Inaltime | 1,5 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | polietilena |