Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru pentru macelarie, din fibra de lemn verticala, cu picioare, este conceput pentru a absorbi socurile, in momentul transarii. Grosimea fundului: 10 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubit51_759456 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.700,90 Lei
Fara TVA: 2.269,66 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 29 kg |
| Grosime | 10 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Material principal | lemn de acacia |