Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru din bambus, realizat din lame de bambus presate, rezistent la taieturi si bland cu lamele cutitelor. Se spala cu apa si se poate proteja cu ulei alimentar.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubib46_103166 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
357,90 Lei
Fara TVA: 300,76 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 5,1 kg |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 31 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Material principal | bambus |