Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Satar cu lama din inox AISI-420 de 18 cm, cu maner ergonomic din polipropilena de 14 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coucop18_289229 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
248,90 Lei
Fara TVA: 209,16 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lama: 18cm; maner: 14cm |
| Alte materiale | maner din polipropilen |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 0,690 kg |
| Lungime | 32 cm |
| Material principal | inox |