Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cutit din ceramica pe baza de oxid de zirconiu, permite taierea perfecta, fara a stirbi alimentele, si evita, de asemenea, pierderea gustului si a aromelor. Lama este e... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coucer07_639552 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
54,90 Lei
Fara TVA: 46,13 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din ABS |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 30 g |
| Latime | 2 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Material principal | ceramica neagra |