Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cutit de macelarie, 20 cm, de nivel profesional. Caracteristici: - maner rosu din plastic alimentar (PB170) - lama de 20 cm din inox-molibden forjat (Z40C13... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubor20_725237 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
104,90 Lei
Fara TVA: 88,15 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | plastic |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 135 g |
| Latime | 4 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Material principal | inox |