Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala pentru varza acra, din plastic, de 25 litri, cu garnitura etansa. Caracteristici: - diametru exterior: 40cm - diametru interior: 31 cm - inaltime... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | potcho25_742365 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
569,90 Lei
Fara TVA: 478,91 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Diametru | 40 cm |
| Greutate neta | 2 kg |
| Inaltime | 42 cm |
| Material principal | plastic |