Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Sterilizator galvanizat pentru 5 borcane, Guillouard. Se livreaza cu un capac perforat pentru introducerea unui termometru, tija centrala si 6 cele carlige ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | stegui05_374155 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
358,90 Lei
Fara TVA: 301,60 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 5 borcane in acelasi timp |
| Culoare | gri |
| Diametru | 32 cm |
| Greutate neta | 2,98 kg |
| Inaltime | 32 cm |
| Material principal | otel galvanizat |