Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest dulapior pentru provizii, mediu, cu 2 polite, va permite sa pastrati branzeturi, fructe, legume, salamuri, precum si alte mezeluri, la adapost de insecte si rozatoare. ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matgm40t_983045 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
407,90 Lei
Fara TVA: 342,77 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 4,5 kg |
| Inaltime | 40 cm |
| Latime | 44 cm |
| Material principal | fag |
| Profunzime | 30 cm |