Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Uscator deshidrator cu tunel din inox si termostat, pentru deshidratarea si uscarea fructelor, ciupercilor, legumelor, plantelor aromatice, carnurilor, etc... Deshidrator alim... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | secbiopm_948349 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.066,90 Lei
Fara TVA: 1.736,89 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | dimensiuni interior: 41x25x21cm; dimensiunea placii de inox: 36x24x1,5cm |
| Capacitate (litri) | suprafata pentru uscare: 0,52m2; poate ajunge la 1,56m2 cu optiunea de tunel complementar |
| Culoare | inox |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 5,7 kg |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Material principal | inox |
| Putere (W) | 495 |
| Voltaj (V) | 220 |