Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala din ceramica perfect insensibila la acizi si usor de cuatat. Deschiderea mare permite manipularea foarte lesnicioasa a continutului. Caracteristici: - realiz... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | covcon13_126211 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
545,90 Lei
Fara TVA: 458,74 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | diametrul deschiderii: 21,5cm |
| Capacitate (litri) | 13 |
| Diametru | 31 cm |
| Greutate neta | 5,325 kg |
| Inaltime | 29 cm |
| Material principal | ceramica smaltuita |