Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala din lut 10 litri, traditional franceza, arsa la temperatura extrem de inalta. Se vinde cu capac. Aceast vas din lut cu capac ajuta la pastrarea carnii conservate p... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | covsal10_728991 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
683,90 Lei
Fara TVA: 574,71 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 10 |
| Diametru | 29 cm |
| Greutate neta | 6,4 kg |
| Inaltime | 32,5 cm |
| Latime | 40 cm |
| Material principal | ceramica smaltuita |