Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Borcane Weck de 2.5 l, cu capac si garnitura. Aceste borcane sunt ideale pentru conservele de fructe (fructe in alcool, fructe insiropate), conserve de legume (fasole, t... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | boiwb250_193575 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
160,90 Lei
Fara TVA: 135,21 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | transparent |
| Diametru | 10 cm |
| Greutate neta | 4 kg |
| Inaltime | 25 cm |
| Material principal | sticla |