Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Damigeana, zi... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | tondj015_254746 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
301,90 Lei
Fara TVA: 253,70 Lei |
Damigeana, zisa și butelca, din sticla, de 15 l, cu imbracatura din plastic, deschidere de 40 mm, 40x47,5 cm.
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | deschidere gura: 4cm |
| Alte materiale | plastic |
| Capacitate (litri) | 15 |
| Diametru | 37 cm |
| Greutate neta | 3,135 kg |
| Inaltime | 45 cm |
| Material principal | sticla |