Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vidfamil308_565041 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
388,90 Lei
Fara TVA: 326,81 Lei |
100 de pungute de vidare gofrate, de 100 de microni, de 30x80 cm. Grosime dubla din nylon/polietilena atoxica, pentru o etanseitate maxima si o igiena perfecta.
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | grosime 100 microni |
| Alte materiale | nylon si polietilena |
| Greutate neta | 3,985 kg |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 80 cm |