Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vids9340rc2_615744 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
89,90 Lei
Fara TVA: 75,55 Lei |
Pachet de 2 rulouri gofrate, pentru punere si gatire sub vid, cu latime de 20 cm si lungime de 6 metri. Aceste rulouri permit decuparea la lungimea pe care o doriti pentru sacii vidabili, fara sa pierdeti material. Strat triplu din polietilena/nylon/polietilena atoxica, cu grosime de 105 de microni, pentru o rezistenta crescuta, etanseitate la apa si aer si igiena perfecta. Permit deopotriva gatirea sub vid.
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | grosime 105 microni |
| Alte materiale | nylon si polietilena |
| Greutate neta | 0,550 kg |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 600 cm |