Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vidpl152_421257 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
86,90 Lei
Fara TVA: 73,03 Lei |
Concepute pentru saci vidati de 15x25 cm, aceste lamele aurii si argintii, din carton, pentru saci vidabili prezinta si evita strivirea partilor fragile si fine ale produselor. Lungimea placii: 19 cm. Latimea placii: 11 cm. Vandute in seturi de cate 50.
| Atribute | |
| Culoare | auriu/argintiu |
| Greutate neta | 0,75 kg |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Material principal | carton |