Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vidtakbt_134164 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
198,90 Lei
Fara TVA: 167,14 Lei |
Caserola pentru punerea sub vid, din inox, depozitabila, de 1,5 litri. Aceasta cutie vidabila din inox se foloseste la frigider, congelator sau cuptor. Pentru gatirea la cuptor, capacul trebuie scos. Prin urmare este posibil sa gatiti direct in vasul de inox de 21x27 cm si de a pune apoi preparatul sub vid, pentru a se pastra mai mult timp. Functioneaza cu masinile Takaje. O garnitura groasa ce inconjoara capacul, precum si la nivelul valvei din centrul capacului, atat la interior, cat si la exterior, asigura etenseitatea aerului. Valva sertizata, din inox, este robusta si usor de curatat. Prin urmare, atat preparatul, cat si capacul din inox sunt lipsite de bisfenoli A si perfect neutre pentru contactul alimentar prelungit.
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 1,5 |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 650 g. |
| Inaltime | 5,5 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Material principal | inox |