Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Desfacator de borcane electric, negru. Mod de utilizare: - Asezati deschizatorul de borcane pe capacul de desfacut si apasati pe buton - Aparatul prinde capa... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matobocn_119783 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
185,90 Lei
Fara TVA: 156,22 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 360 g |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 6,5 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Material principal | plastic |