Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cutie de 16 capsule Bialetti Napoli. Aceasta cafea 40 % arabica si 60 % robusta, va ofera un gust rotund si delicat, dezvaluind o aroma de cacao amara si corpolenta.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | cafcapna_778712 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
35,90 Lei
Fara TVA: 30,17 Lei |
Cutie de 16 capsule Bialetti Napoli.
Aceasta cafea 40 % arabica si 60 % robusta, va ofera un gust rotund si delicat, dezvaluind o aroma de cacao amara si corpolenta.
Capsule albastre, din aluminiu.
| Atribute | |
| Culoare | albastru |
| Greutate neta | 1 kg |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |